Vedľajšie garážové dvere s neprerušeným tepelným mostom

Vedľajšie dvere s neprerušeným tepelným mostom sú tradičným typom vedľajších dverí. Kvôli neprerušenému tepelnému mostu majú samozrejme horšie tepelno-izolačné vlastnosti. Ich výhodou je však nižšia cena.
Rovnako ako vedľajšie dvere s prerušeným tepelným mostom sú aj tieto vedľajšie dvere vyrábané vždy presne na mieru, majú nastavovacie pánty, nízky prah, ktorý spevňuje celú konštrukciu a masívny hliníkový rám. Možno samozrejme použiť väčšinu presklenia ako pri sekčných bránach alebo si z našej širokej ponuky vybrať akúkoľvek farbu, imitácii dreva alebo farebnou fóliu. Oba typy vedľajších dverí sa montujú vždy do otvoru a môžu byť otváravé dovnútra aj von.
Vedľajšie dvere sa však nepoužívajú len u garážových brán. Naopak, vedľajšie dvere, ktoré majú identický vzhľad s vrátami, sú veľmi vhodnou a elegantný variantom umožňujúci oddeliť pohyb osôb a vozidiel v priemyselných objektoch. Aj u priemyselných brán je pochopiteľne zachovaná možnosť použitia rôznych typov presklenia a ďalších doplnkov.