Dvojkrídlové brány s prerušeným tepelným mostom

Dvojkrídlové dvere s prerušeným tepelným mostom sú zaujímavou novinkou v našom sortimente, ktorú ponúkame ako alternatívu k sekčným, posuvným alebo rolovacím bránam. Sú ideálne pre garáže, kde je len minimálna ostenia a nadpražia. Ako všetky brány, aj dvojkrídlové brány sú vyrobené vždy presne na mieru.
K výrobe dvojkrídlových brán sú vždy použité kvalitné nastavovacie pánty, ktoré zabezpečujú dokonalé vyváženie brán s ich rámom. Dvojkrídlové vráta sú vždy vybavené nízkym prahom, čím je dosiahnuté vyššej stability celej konštrukcie. Masívna hliníková konštrukcia s prerušeným tepelným mostom zaručuje dlhú životnosť týchto brán a výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Hliníkový rám je tiež výrazným dizajnovým prvkom týchto brán. Ponúka sa možnosť zaujímavých farebných kombinácií rámu a výplne, čo umožňuje presne zladiť brány s fasádou domu alebo s niektorým jeho prvkom.
Samozrejmosťou je možnosť výberu z takmer troch tisícov farieb alebo z viac ako päťdesiatich piatich imitáciou dreva a farebných fólií, ktoré sú na panely nanášané pomocou špeciálnej metódy kašírovanie. Ako výplň je možné použiť akýkoľvek typ panelu aj väčšinu príslušenstva ako pri sekčných brán.
Novo je možné pre všetky typy dvojkrídlových brán aj vedľajších dverí použiť pre presklenie izolačné dvojsklo s rôznymi dekory.